Mötley Crüe Basçısı Nikki Sixx Anı Kitabını Duyurdu

Mötley Crüe basçısı Nikki Sixx, “Aşırılık ve sefahat hikayelerini duydunuz… Bu sizin duymadığınız hikâye” ifadesiyle öne çıkarılan “The First 21: How I Became Nikki Sixx” isimli anı kitabını duyurdu.

Hachette Books aracılığıyla 19 Ekim’de yayımlanacak kitap Nikki Sixx’in, tamamen Amerikalı bir çocuktan Los Angeles’taki acemi müzik kariyerine uzanan yolculuğuna odaklanıyor.

Kitap Idaho doğumlu Franklin Carlton Feranna’nın çocukken çiftlikten çiftliğe ve eyaletten eyalete nasıl sıçradığını, sonunda Hollywood’da Nikki London, Nikki Nine ve nihayet Nikki Sixx isimleri altında müzik endüstrisinde nasıl yer edindiğini anlatıyor.

Aşırılık ve sefahat hikayelerini duydunuz. Rock & roll yıldızlığıyla gelen tüm zirveler ve vadiler ve dünyanın en büyük gruplarından birinde hayatım. Bu senin duymadığın hikâye. Bu hikâyelere yol açan kişi,” diyen Sixx açıklamada kitabın içeriğiyle ilgili şu detaylara değiniyor:

Müzik, aşk ve şöhret için yanan bir hayali ve arzusu olan masum bir Idaho çiftlik çocuğunun nasıl kötü bir üne sahip Nikki Sixx olduğunun samimi, kişisel hikayesi. İlk 21 yılımızın kim olacağımızı şekillendirmede çok şey olduğuna inanıyorum. Bunlar benim ilk 21’im ve umarım onlar sizi heyecanlandırır ve kendi, en büyük hayallerinize yatırım yapmanız için size ilham verir.”

What's your reaction?

tr_TRTurkish