Mike Patton, Dave Lombardo’lu Dead Cross Yaklaşan Albümden Yeni Şarkı “Christian Missile Crisis”i Paylaştı

Dead Cross, 28 Ekim’de dinleyiciyle buluşacak ikinci albümleri “II”nin yeni single’ı “Christian Missile Crisis”i paylaştı.

Mike Patton ve Dave Lombardo’nun yer aldığı hardcore-thrash süper grubu, aynı zamanda hayır amaçlı bir gitar müzayedesi için Fender ile birlikte çalıştığını duyurdu.

Şarkının konusu hakkında dikkat çeken basçı Justin Pearson: “‘Christian Missile Crisis’ organize dine, silah mülkiyeti ve silah ‘haklarına’ odaklanarak erkeklik eksikliklerini açıkça telafi eden NRA deliklerine bariz bir darbe atıyor. Yeterince büyük miktarda Amerikalı, barışı müzakere etme ve diğerlerini ezmeyi tercih etme yeteneğine sahip değil.

Dead Cross toplu bir bildiride hayır müzayedesi ile ilgili ise şu yorumu yaptı:

Eski grup arkadaşımız, yoldaşımız, erkek kardeşimiz ve dört bir yanımızdaki harika insan Gabe Serbian’ın [Dead Cross’un Patton’dan önceki vokalisti] yakın zamanda kaybının ışığında, Ipecac Recordings ve Three One G, intiharı önleme bilincine yardımcı olmak için bej gitardan elde edilen tüm geliri bağışlayacak. Siyah gitardan elde edilen tüm gelir, bedensel özerklikle ilgili olarak bireylerin sağlık ve güvenliğini desteklemeyen yasalarla mücadeleye yardımcı olacak.

Yeni Dead Cross şarkısı “Christian Missile Crisis” videosunu ve açık artırmaya çıkan iki gitarın resmi aşağıda.

Dead Cross fotoğrafı: Becky DiGiglio

What's your reaction?

tr_TRTurkish