Midlake Yaklaşan Albümünden Hüzünlü Şarkısı “Noble”yi Paylaştı 

Psychedelic folk rock’ın sevilen isimlerden Midlake’in yeni şarkısı “Noble”, Bella Union etikeki ve Türkiye’de GRGDN Müzik temsilciliğinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Şarkının adı, grubun davulcusu McKenzie Smith’in nadir görülen bir zihinsel engelle dünyaya gelen oğlu “Noble”dan geliyor.

Benzer hastalığı olan çocukların 6 ay ile 2 yıl arasında bir yaşama sahip olduğunu dile getiren grubun solisti Eric Pulido, “Noble’ın 2 yıldan fazla bir süredir bizimle olması ve hayat mücadelesine devam etmesi hepimizi şaşırtmaya ve onun ne kadar güçlü biri olduğunu göstermeye devam ediyor. Onunla geçirdiğimiz her gün bizim için çok değerli bir hediyedir.” diye ekliyor.

Kaybetmek ve umut, izole olmak ve paylaşımda olmak, amacına ulaşmak ve yeni yenilenme. Zamana tabi olmayan ve göze çarpan bu temalar, Midlake’in 2013’teki son albümü “Antiphon”dan bu yana ilk şarkılarına kulak vereceğimiz beşinci albümünde yankılanıyor.

John Congleton tarafından sevgi dolu mükemmellik için üretilen “For The Sake of Bethel Woods” isimli albüm, grubun sürükleyici sıcaklık ve gizem içeren bir eseri.

18 Mart’ta dinleyiciyle buluşacak “For The Sake of Bethel Woods”, kalbinde sıcak, bilge bir samimiyet barındıran, tematik, geçmişi onurlandıran ve birliktelikleri harekete geçiren bir albüm niteliğinde.

What's your reaction?

tr_TRTurkish