Mick Jagger ve Dave Grohl İş Birliğinin Ürünü Yeni Şarkı “Eazy Sleazy”

Mick Jagger ve Dave Grohl’un güçlerini birleştirdikleri “Eazy Sleazy” isimli yeni sürpriz bir şarkı paylaşıldı.

Jagger tarafından karantina sürecinde yazılan hard rock ayarlı şarkıda, Jagger vokal ve gitarda, Foo Fighters kaptanı Dave Grohl ise gitar, davul ve bas gitarda hünerlerini sergiliyor.

Şarkının yapımcılığını Jagger’ın uzun süredir müzikal iş birlikçisi ve aynı zamanda 2017 tarihli iki şarkısı “Gotta Get A Grip” ve “England Lost”un yapımcılığını da üstlenen Matt Clifford yapıyor.

“Eazy Sleazy” ile Jagger, yaşadığımız salgın sürecine alaycı bir mizahla atıfta bulunurken, “Karantina durumundan çıkmak hakkında yazdığım bir şarkı, çok ihtiyaç duyulan iyimserlikle” diyor ve ekliyor, “Davul, bas ve gitarda zıpladığı için Dave Grohl’a teşekkürler, onunla çalışmak çok eğlenceliydi, umarım hepiniz” Eazy Sleazy “i beğenirsiniz.”

Dave ise “Bu şarkıyı Sir Mick ile kaydetmenin benim için ne anlama geldiğini kelimelere dökmek zor. Bu bir hayalin gerçekleşmesinin ötesinde. Tam da hayatın daha çılgın olamayacağını düşündüğümde… ve şüphesiz bu yazın şarkısı” şeklinde ifade ediyor hislerini.

Matt Clifford tarafından üretilen, Jagger’ın ev stüdyosunda, Grohl’un Foo Fighters stüdyosunda yer aldığı, uzaktan kaydedilen “Eazy Sleazy”in performans videosu aşağıda görülebilir.

What's your reaction?

tr_TRTurkish