“Mehmet Güreli ile Buluşmalar” Şimdi Plak Formatında

Müzik, sinema, resim ve edebiyatın duayen ismi Mehmet Güreli’nin toplam on şarkıdan oluşan “Mehmet Güreli ile Buluşmalar” projesi, plak formatında ve Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik marketlerde!

Cem Adrian (Kimse Bilmez), Pamela (Her Şeye Rağmen), Doğan Duru (Beyaz Kuş), Eda Baba (Umrumda), Senem Demircioğlu & İklim Tamkan (Uçurtma), Hande Mehan (Mayıs), Ayça Özefe (Serçe ve Aşk), Jehan Barbur (Güneşli Bahçe), Melis Karaduman (Kolay mı?) ve Batuhan Mutlugil (Koş Git Bir de Sen Bak) tarafından seslendirilerek dijital platformlarda “Mehmet Güreli ile Buluşmalar” konseptiyle yayınlanan Mehmet Güreli şarkıları; şimdi plak formatında yayında!..

Batuhan Mutlugil tarafından yorumlanan “Koş Git Bir De Sen Bak” şarkısının sözleri ve bestesinde Mehmet Güreli; “Kimse Bilmez” hariç (Ömer Hayyam – anonim) diğer tüm şarkı sözlerinde Görkem Yeltan, müziklerinde ise Mehmet Güreli imzası bulunuyor. Plağın kapak görselinde ise projenin diğer kapaklarını da tasarlayan Nalan Alaca’nın imzası bulunuyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish