Lamb of God Gelecek Albümün isim Şarkısı “Omens” İçin Klip Paylaştı

Lamb of God gelecek albümün başlık şarkısı “Omens” için ağustos ayındaki Bloodstock Open Air festivalindeki performanslarının yer aldığı bir klip paylaştı.

“Omens” single’ı ilk yayımlandığında, Lamb Of God solisti Randy Blythe şu yorumu yapmıştı: “Bence insanoğlunun içinde bulunduğu pek çok karışıklık hem kişisel yaşamlarımızda hem de daha geniş bir sosyo-tarihsel bağlamda, bariz yinelenen kalıplara dikkat ederek kolayca önlenebilir. Bazılarının ‘alamet’ dediği şeyler, aslında güneşin altında yeni hiçbir şey olmadığı gerçeğinin tezahürleridir. Bunu görmezden gelmek aptalca, ama hepimiz yapıyoruz.”

7 Ekim’de dinleyiciyle buluşacak “Omens”, grubun Haziran 2020’de yayımlanan kendi adını taşıyan albümünün ardından ilk yeni şarkılarına ev sahipliği yapıyor. Ayrıca albüm, Temmuz 2019’da grubun kurucu davulcusu Chris Adler’in yerine ekibe katılan davulcu Art Cruz ile ilk kayıtları oldu.

Bu arada grup, yakında çıkacak albümün kaydını belgeleyen kısa bir film olan “The Making Of: Omens”i duyurdu. Henson Studios’da kaydedilen “Nevermore”, “Omens”, “Vanishing” ve “Gomorrah” şarkılarının performanslarını içerecek belgesel, 6 Ekim’de bir canlı yayın etkinliğiyle galası yapılacak ve Ekim ayı boyunca watch.lamb-of-god.com adresinde istek üzerine izlenebilecek.

What's your reaction?

tr_TRTurkish