Kerry King, Slayer Sonrası Projesinin “2024’te Geleceğinin” İlk Sinyalini Verdi

Kerry King, uzun zamandır beklenen Slayer sonrası projesinin 2024’te ortaya çıkacağının sinyallerini verdi.

Gitarist, Slayer ile performans sergilerken yıllarca taktığı ikonik zincirinin bir sahnenin zemininde durduğu bir görüntüyü paylaşarak “2024’te geliyor…” yazdı.

Bu görüntü, Slayer’ın 2019’da Los Angeles’taki The Forum’da verdiği son konserin sonunda King’in zincirini kaldırıp sahnenin zeminine bıraktığı sembolik anı akıllara getirdi.

2022 yılında King’in davulda Slayer’dan Paul Bostaph ile yeni grubunu kurmaya hazırlandığı duyumları alımıştı.

Kadroyla ilgili daha fazla ayrıntı vermeyi reddeden gitarist, provaların geçen yılın mart ayında başladığını ve orijinal planın 2020 gibi erken bir tarihte turneye çıkmak olduğunu söylemişti. Ancak pandemi her şeyin yerini almıştı.

Bu yorumlar, King’in 2020’de müstakbel grup için iki albüm değerinde materyal üzerinde çalıştığı açıklamasının ardından gelmişti, bu nedenle gelecek duyuru yeni müzik, turne veya her ikisini de içerebilir.

Söylentilere göre Slayer/Exodus gitaristi Gary Holt ve şarkıcı Philip Anselmo da King’in projesinin bir parçasıydı ancak bu Anselmo’nun Pantera’yı yeniden diriltmesinden önceydi. Şu anda King ve Bostaph dışında yeni grupta kimlerin yer aldığı belli değil.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

Consequence.net

What's your reaction?

tr_TRTurkish