Kate Quinn’in cesaret ve kurtuluşun büyüleyici hikâyesini anlattığı Alice Teşkilatı adlı romanı Epsilon logosuyla Türkçe’de

Kaleme aldığı tarihi romanlarıyla uluslararası çoksatanlar listelerinden düşmeyen Kate Quinn’in cesaret ve kurtuluşun büyüleyici hikâyesini anlattığı Alice Teşkilatı adlı romanı Epsilon logosuyla Türkçe’de! New York Times çoksatan yazarı Quinn, 20’den fazla dile çevrilen Alice Teşkilatı’nda iki kadını; savaş sırasında istihbarat teşkilatında görev almış bir casusla, kuzenini arayan sıradışı bir Amerikalı genç kızı buluşturuyor. Goodreads Okur Ödülü Adayı Alice Teşkilatı, internet sitelerinde satışta!

Tarihi romanlarıyla tüm dünyada çoksatan yazar Kate Quinn’in büyüleyici ve sürükleyici romanı Alice Teşkilatı,Birinci Dünya Savaşı sırasında Fransa’da, Alman hatlarına sızmak için kurulan gizli Alice Teşkilatı’nın gerçek hikâyesinden yola çıkıyor. Alice Teşkilatı, Türkiye’de Filiz Çakır’ın çevirisi ve Epsilon logosuyla okurlarla buluşuyor.

Savaşın darmadağın ettiği dünyanın bir köşesinde, üniversitede okuyan Charlie St. Clair hamiledir, evli değildir ve itibarlı ailesinin baskısı altındadır. Hayatta sahip olduğu tek şey, savaşta ortadan kaybolan sevgili kuzeni Rose’un hâlâ hayatta olabileceğine dair umududur. Annesi, Charlie’nin hamileliğini sonlandırmak üzere onu Avrupa’ya getirdiğinde Charlie kaçmaya karar verir ve Londra’ya doğru yola çıkar. Rose neredesin?

Eve Gardiner Almanlara karşı savaşa katılmak için yanıp tutuşurken, casus olarak işgal altındaki Fransa’ya gönderilir. Geniş bir istihbarat teşkilatını yöneten “Casuslar Kraliçesi” Alice (Lili) tarafından eğitilir… Savaş boyunca yaşadıkları, Eve’in zihninde otuz yıl sonra bile ilk günkü kadar canlıdır. Savaştan sonraki günlerini, kendini kaybedene kadar içerek geçirir. Ta ki genç bir Amerikalı kapısına dayanıp yıllardır duymadığı bir adı söyleyerek onu gerçeğin peşine düşmeye ikna edene kadar… Gerçek nereden göz kırparsa Eve ve Charlie oradadır artık. Geliyor musun?

Kötülük Çiçekleri tomurcuklanır, açar, büyür ama asla solmaz. Onların sadece adları değişir. Tarihin pek de yazmadığı adları… Cesur, inatçı, tutkulu ve yaşadığı zamanın ötesindeki bütün kadınların adları… Bu roman, onlarındır.

Kate Quinn’in çoksatan romanı Alice Teşkilatı, Epsilon logosuyla satışta!

Bilgi için:        epsilonyayinevi.com

            instagram.com/epsilonyayinevi

facebook.com/EpsilonYayinevi

            twitter.com/epsilonYayinevi

            youtube.com/channel

What's your reaction?

tr_TRTurkish