Karanlık, Islak ve Kirli Bir Gürültünün Kollarında: Teaserama Fest

“Üzerlerinizdekileri çıkarmaya hazırlanın” sloganıyla öne çıkan ve KargART sahnesinde İsveç’ten Psychedelic Voodoo Garage Rock grubu “The Blue Ruin”in katılacağı Teaserama Fest sizi sallamaya hazırlanıyor.

19 Nisan gerçekleşecek gecede “The Blue Ruin” yanı sıra yerli yaraltı sahnemizin gürültü makineleri “Reptilians From Andromeda” ve Riot girl üçlüsü “Secondhand Underpants”de sahne alacak.

İsveç’li power-voodoo rock üçlüsü The Blue Ruin, vokal ve gitarda Sundus Abdulghani, vokal ve bas gitarda Jens Möller ve davulda Mats Aberg’den meydana geliyor. Enerjik ve kalp zıplatan canlı şovları ile zamanın ötesinde karanlık, ıslak ve kirli sound’uyla dikkat çeken topluluk kendilerini dünyanın en iyi 43’ncü grubu olarak tanıtıyor.

The Blue Ruin’in, psychedelic rock’tan, garage punk’a bir rollercoaster ile yolculuk yapacağınız elektrik yüklü şarkıları, saçlarınızın yepyeni bir tarza sahip olmasına neden olacak.

Cuma akşamı bol bol içmek, pogoyla stres atmak, yeraltı müziğinin en özgün rockn’roll, punk, riot girl nağmeleriyle kaotik bir gece geçirmek için kaçırılmaması gereken bir etkinlik.https://www.facebook.com/events/2205168169802555/?active_tab=about

What's your reaction?

tr_TRTurkish