Kalben Gönlünde Açılan Yeni Pencereden Sesleniyor: “İçimdeki Sen”

Kalben’in yeni şarkısı “İçimde Sen” Kalben’in şirketi Hoş Bir Seda ve DMC etiketi ile tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.

Şarkının söz ve müziği Kalben’e, düzenlemeleri Genco Arı’ya ait. Şarkı Kalben’in yaşadığı olaylar üzerine, gönlünde açılan yeni pencereden döküldü.

Şöyle diyor Kalben, “Ben sizinle müziğin içinde, sevgide buluştum. Uyumsuz hissettiren yaralarımdan öptünüz beni, iyileştirdiniz, iyileştiriyorsunuz. Daha çok yazmak, söylemek ve paylaşmak istiyorum şimdi.

Hayatımın kalanında hayattan az korkmak istiyorum gitgide. ‘İçimde Sen’, dilerim benden hafiflettiği gibi, sizden de hafifletir aşkın ve barışın yoksunluğunu!”

Bir aydan kısa bir zaman içinde doğan, kaydedilen ve klibi çekilen ilk şarkısı olarak da Kalben’in sanat tarihine geçecek.

Şarkının klibi, Kalben’in 13 sene önce İstanbul’a yeni taşındığında, ilk sahne aldığı caz kulübünden doğan Bova Sahne’de, Hakan Fikri Bintepe yönetmenliğinde çekildi.

Sanat yönetmenliğini değerli sanatçı Hilal Polat’ın üstlendiği kısa film tadındaki klibin oyuncu kadrosunda Genco Arı, Melike Kutluer ve Kaan Karacehennem yer aldı.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish