Haftanın Vizyon Filmleri – 14 Haziran 2024

Bu hafta sinema salonlarında vizyona girecek filmlerin detaylarına hazırladığımız içerikte göz atabilirsiniz

Ters Yüz 2

Inside Out 2

Yönetmen: Kelsey Mann
Formatlar: 2D, 3D, Dublajlı, GoldClass, IMAX, MPX, Premium

Ters Yüz 2, artık bir ergen olan ve çok daha çılgın, kişiselleştirilmiş duygularla uğraşmak zorunda olan Genç Riley’nin maceralarını konu ediyor.

Daha İyi Bir Yarın

Yönetmen: Emre Kavuk
Oyuncular: Hande Doğandemir, Yağız Can Konyalı, Nur Fettahoğlu

Sevgilisi tarafından terk edilen Ozan, aşk acısı çekmeye başlar ve gittiği hiçbir yerde teselli bulamaz. Ozan bir gün intihar etmeye karar verir. İntihar etmek devlet kontrolünde olduğu sürece yasaldır ancak bunun istisnai tek bir şartı vardır: İntihar edecek kişiye kimse aşık olmamalı ve böyle bir başvuruda bulunmamalıdır. Ozan, Yaşam sonlandırma merkezine gittiğinde başvurusu incelenir ve ret cevabı alır. Çünkü Ozan’a Ekin isminde hiç tanımadığı bir kadın aşıktır. Ozan bu yüzden ölemiyordur. Tek çaresi Ekin isimli bu kızı bulup onu aşkından vazgeçirmesidir.

Kötü Oyuncu

Bad Actor

Yönetmen: Jorge Cuchi
Oyuncular: Fiona Palomo, Gerardo Trejoluna, Alfonso Dosal

Bir film çekimi esnasında rol arkadaşının yasal yollara başvurarak suçlamasıyla karşı karşıya kalan bir aktörün yaşadıkları konu ediniyor.

Mahzen

Baghead

Yönetmen: Alberto Corredor
Oyuncular: Peter Mullan, Freya Allan, Ned Dennehy

Iris, ölen babasından kendisine köhne bir barın miras kaldığını öğrenir. Mirası devraldığı andan itibaren ise barın mahzeninde yaşayan ve ölülerin şeklini alabilen “Çuval Kafa” isimli yaratıkla ilgilenmek zorunda kalacaktır. Ölen sevdiklerini iki dakika da olsa görmek isteyenlerin tek yapması gereken 2 bin sterlin nakit ödeme yapmaktır. Iris de babası gibi yaratığın güçlerinden faydalanarak para kazanmak ister. İlk müşterisi ise karısını kaybetmiş olan Neil olur ancak işler çığırından çıkar. Iris, Çuval Kafa’yı yok etmenin bir yolunu bulmak zorunda kalacaktır. Yaratık onları yok etmeden önce.

Sekiz1

Yönetmen: Vural Eyikan
Oyuncular: Enes Kurt, Sinan Çelik, Cihan Dönmez

Davut’un dolduruşuyla saf değiştiren Erkan, kardeşi olarak bildiği Barış’ı tuzağa düşürür. Barış bu tuzaktan ağır yaralı halde kurtarılır, uzun bir iyileşme süreci sonrası biraz da güvendiği kişilerden yediği kazığın da psikolojik bunalımıyla elini ayağını her şeyden çekerek Volkan ve Fırat ile oto galericilik yapmaya başlar

Süper Maymun Shimmy

Shimmy: The First Monkey King

Yönetmen: Palph Zondag, Dick Zondag

Süper Maymun Shimmy, dünyayı ele geçirmeye çalışan kötü güçlerle mücadele eden, süper güçlere sahip bir maymunun hikayesini konu ediyor. Shimmy, süper kahraman güçlerini yeni keşfeden bir maymundur.

Veda Partisi

Yönetmen: Ufuk Cebeci
Oyuncular: Seda Akman, Toygan Avanoğlu, Aslı Bekiroğlu

Film, bir siyasi parti başkanının eşi olan Yonca’nın, yakın arkadaşları için düzenlediği bekarlığa veda partisinde yaşanan olayları takip ediyor.

Siccin 7

Yönetmen: Alper Mestçi
Oyuncular: Tuğba Begde, Serkan Atar, Funda Eskioğlu

Çocuk dilenci mafyası ile yaptığı “kanlı bir pazarlık” sonrasında doktorluğu bırakıp kaçmak zorunda kalan Kemal, ailesi ile birlikte amcasının konağına taşınır. Küçük kızı Rüya’yı hastalığından kurtarmak için bulaştığı karanlık sır, alzheimer hastası olan annesi Lale’nin zihninin karanlığıyla birleşince taşındıkları konak paranormal bir kabuslar labirentine dönüşür… Aileye yardımcı olmak bahanesiyle eve giren Meral’in ise asıl niyeti 2018’in *Kara Ay’ında yapılan bir ayinin şartlarını yerine getirmektir!

*içeriğin hazırlanmasında paribucinervese.com sitesinden faydalanılmıştır.

What's your reaction?

tr_TRTurkish