Glasxs’in Aşk ve Özlem Dolu Yeni Şarkısı “Kırık Dökük Kalpler” Yayında

Glasxs ismiyle üretimlerini sürdüren Melis Uslu’nun alternatif pop türündeki son single’ı “Kırık Dökük Kalpler”, 5 Temmuz 2024’te Avrupa Müzik etiketiyle dinleyiciyle buluştu. Şarkı, içten sözleri ve büyüleyici melodileriyle dinleyicileri etkisi altına almayı vaat ediyor.

“Kırık Dökük Kalpler”, aşk ve özlem dolu modern bir hikâyeyi anlatıyor. Glasxs, kendine özgü tarzı ve duygusal anlatımıyla tanınırken, şarkıya kendi benzersiz dokunuşunu katıyor ve bu da daha önce aynı türdeki çok sevilen cover’ı “Seni Kimler Aldı”yı hatırlatan duygular uyandırıyor.

Serkan Çinioğlu ve Glasxs tarafından bestelenen etkileyici bir müzikal arka planla “Kırık Dökük Kalpler, alternatif poptan popa kayıyor ve dinleyicilerde derin bir etki bırakan bir deneyimi sunuyor. Serkan Çinioğlu’nun düzenlemeleri ve prodüksiyonu parçayı yeni bir boyuta taşırken, Mert Kazak’ın stereo mix ve mastering ustalığı optimal ses kalitesini sağlıyor. Şarkının Dolby Mix’i ise Glasxs tarafından gerçekleşiyor.

Duygusal sözleri ve ruha dokunan müziğiyle, “Kırık Dökük Kalpler” kalp kırıklığı, direnç ve aşkın can acıtıcı yanlarına değiniyor. Her dize, dinleyicileri kendi zaaflarıyla yüzleşmeye ve affetmenin iyileştirici gücünü kucaklamaya çağırarak, bir içsel yolculuğa davet ediyor.

ROTKA TV YAYINLARINI YOUTUBE ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

What's your reaction?

tr_TRTurkish