Baby reindeer’in yaratıcısı Richard Gadd’den yeni proje: “Lions” HBO ve BBC ortak yapımı olacak

100 milyon izleyicide doğru adım adım yaklaşan “Baby Reindeer”ın yaratıcısı ve yıldızı Richard Gadd’in bir sonraki drama dizisinin ortak yapımcıları HBO ve BBC. HBO Perşembe günü, diziyi yaratan, yazan ve yönetici yapımcılığını üstlenen Gadd’in altı bölümlük yeni drama dizisi “Lions”ın yapımı için BBC ile ortaklık kurduğunu duyuruldu ancak bu defa Gaddîn dizide başrol oynama niyeti yok.

Gadd yaptığı açıklamada “‘The Sopranos’, ‘The Wire’ veya ‘Oz’dan bir HBO kutu seti sipariş etmek ve baştan sona izlemek çocukluğumun en mutlu anlarından biriydi. O zamandan beri HBO ile çalışmak ve onların ikonik dizilerinin bir parçası olmak her zaman hayalimdi” dedi.

İşte hikayenin özeti: “Niall’ın görüşmediği ‘kardeşi’ Ruben’in düğününe gelmesi, bizi onların hayatlarına fırlatan bir şiddet patlamasına yol açar. 1980’lerden günümüze neredeyse kırk yılı kapsayan bu iddialı dizi, kardeşlerin ergenlik çağında tanışmalarından, yetişkinliklerinde ayrılıklarına kadar tüm iyi, kötü, korkunç, komik, trajik yanlarıyla ilişkilerinin iniş çıkışlarını ele alacak. Yol boyunca kızgın ve zorlu anlar yaşanacak. Değişen bir şehrin, hatta değişen bir dünyanın vahşi enerjisini yakalayacak ve şu zor sorunun temeline inmeye çalışacak: Erkek olmak ne anlama geliyor?”

variety

What's your reaction?

tr_TRTurkish