4. Karadeniz Kitap Fuarı Başlıyor

4. Karadeniz Kitap Fuarı, 20-25 Şubat 2018 tarihleri arasında TÜYAP Samsun Fuar ve Kongre Merkezi’nde  kitapseverlerle buluşuyor.

Karadenizli kitapseverlerin ilgiyle karşıladığı 4. Karadeniz Kitap Fuarı 20 Şubat’ta Samsunda TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından, Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği beraberinde Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Ticaret Borsası, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü desteği ile hazırlanıp kapılarını açıyor.

Fuarda 6o etkinlik 220 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu yardımı ile gerçekleştirilecek. Paneller, söyleşiler, atölye çalışmaları ve çocuk etkinlikleri ise yine fuarın yoğun ilgi gören kültürel faaliyetleri olması bekleniyor. İmza günlerinde ise Üstün Dökmen, Ataol Behramoğlu, Defne Suman, Deniz Kavukçuoğlu, Canan Tan, Yılmaz Özdil, Ercan Kesal, Hikmet Anıl Öztekin, İsmail Saymaz, İbrahim Kaboğlu, Pelin Çift, Mete Yarar, Asuman Portakal, Murat Tavlı, Kahraman Tazeoğlu, Bahadır Yenişehirlioğlu, Behiç Ak, Kemal Hamamcıoğlu, İhsan Eliaçık, Koray Avcı Çakman, Yavuz Bahadıroğlu, Metin Uca, Özlem Dilber, Hicabi Demirci, Koray Yersüren, Ahmet Şimşirgil gibi isimlerin de aralarında bulunduğu birçok yazar okuyucularıyla buluşacak. Fuar kapıları 20 Şubat itibarıyla sabah saat 10.00’da açılıp 25 Şubat 19.00’da kapatılacak.

 

What's your reaction?

tr_TRTurkish